Proseco jako atrakcja weselna?

Proseco jako atrakcja weselna?

30 października 2010 Wyłącz przez Aleks

Urządzając przyjęcie weselne, w pierwszej kolejności planuje się jego lokalizację – przeważnie jest to sala restauracyjna, świetnie zaopatrzona we wszystkie konieczne akcesoria. Poza salą restauracyjną oraz zaplanowanymi dekoracjami, para młoda ustala z kucharzami menu weselne z potrawami, które zostaną podane gościom.

Przyjęcie weselne z mobilnym barem

Na większości przyjęć weselnych, dorośli goście otrzymują kieliszki z napojami alkoholowymi, bądź obsługują się sami z przygotowanego baru. Czasami bywa to dość uciążliwe, więc by uniknąć tego typu sytuacji warto zastanowić się nad wynajęciem mobilnego baru na wesele, którym jest Prosecco Van.
Jest to niewielkich rozmiarów pojazd o sylwetce w stylu retro, dający styl Włoch z lat siedemdziesiątych.  W swoim wnętrzu przewozi schłodzone rewelacyjne włoskie wino, a także zimne piwo, nalewane wprost z beczek.

Mobilny bar na wesele – Prosecco Van

Prosecco Van znakomicie nadaje się na przyjęcia weselne zorganizowane w nietypowym miejscu typu plaża, ogród czy inny rodzaj pleneru. Dzięki swojej mobilności bez problemu dojedzie w każde miejsce, a jego małe rozmiary pozwolą na wjazd w nawet niewielkie przestrzenie, a ze względu na swoją atrakcyjność może stanowić tło do zdjęć ślubnych.
Mobilny bar weselny obsługują wykwalifikowani barmani, którzy zajmują się obsługą nalewaka i podawaniem gościom drinków.

Dzięki szerokiej ofercie napoi, mobilny Prosecco Van dostosuje się do gustu każdego gościa, a smak każdego z trunków pozostanie na długo w jego pamięci.