Pionierskie usługi kurierskie InPost

Pionierskie usługi kurierskie InPost

28 lipca 2011 Wyłącz przez Aleks

InPost to firma doskonale kojarzona przede wszystkim ze swoich licznych paczkomatów, które na terenie całego kraju umożliwiają klientom swobodne odbieranie przesyłek I nadanych korespondencji z dowolnie wybranej lokalizacji o dowolnie wybranej porze dnia I nocy. Ten sukces nie powstrzymał jednak firmy przed dalszym rozwojem, dzięki czemu dzisiaj dostępny jest również kurier InPost, którego z powodzeniem zamówić można online lub przez telefon. Strona internetowa firmy umożliwia również przygotowanie i wydrukowanie listu przewozowego, a także zlokalizowanie położenia aktualnej przesyłki za pomocą indywidualnego numeru trackingowego.

Kurier InPost w każdym regionie

O sukcesie marki zadecydowała przede wszystkim ogólnodostępność – firma szybko zaczęła być dostępna i eksponowana nie tylko w wielkich miastach regionu, ale również w mniejszych miejscowościach, a swoje usługi świadczy także na terenach wiejskich. Dzięki tej ogólnodostępności kurier InPost realizuje dzisiaj swój transport bardzo szybko, a jego cennik jest wyjątkowo konkurencyjny względem innych, również międzynarodowych marek.

Przesyłki od InPost w urzędach

Dzięki ogromnej liczbie punktów współpracujących z firmą, licznym samochodom dostawczym i młodej kadrze kurierów, realizacja zleceń logistycznych przez tę markę usług kurierskich stoi na wysokim poziomie i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Firma może zaproponować znacznie korzystniejsze ceny na swoje usługi, aniżeli krajowy operator pocztowy, dzięki czemu przez jakiś czas kurier InPost mógł również dostarczać korespondencję urzędową i sądową, do tej pory zarezerwowaną wyłącznie dla Poczty Polskiej. Obecnie wszelkie terminowe pisma urzędowe wymagające właściwego biegu czasu, ponownie nadawane są wyłączne przez narodowego operatora pocztowego.